Zaproszenie weselne – wzór 4

zaproszenie weselne

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszej oferty, musisz koniecznie wiedzieć, że tworzymy oryginalne zaproszenia między innymi według wzoru widocznego na zdjęciu. Dzięki mocnemu zaangażowaniu i zastosowaniu nowoczesnych narzędzi jesteśmy w stanie wykonać przepiękne zaproszenie weselne z treścią wypisaną zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Mamy w ofercie duży wybór kolorów wstążek satynowych. Zapewniamy personalizację. Specjalnie dla Ciebie wykonamy zaproszenie weselne, które spodoba się Tobie i Twoim gościom.

Uwaga! Promocyjna cena za zaproszenie – 2.00 zł + koszt wysyłki

Prezentowany wzór umożliwia wybór etui w kolorze kremowym (na poniższych zdjęciach znajduje się na drugim planie) lub ekologicznym. Klient ma wybór wstążki satynowej w 16 kolorach.

zaproszenia weselne

zaproszenia ślubne

kartki weselne

kartki ślubne ręcznie robione

zaproszenia ślubne tanio

zaproszenia ręcznie robione

kartki ręcznie robione na ślub

zaproszenia na wesele

Jeżeli potrzebujesz innego koloru wstążki satynowej to kliknij tutaj i sprawdź jakie aktualnie posiadamy.

Poniżej przedstawiam wnętrze zaproszenia. Uzupełnione dane są wymyślone w celu zaprezentowania wzoru wnętrza. Pamiętaj, że treść zostanie dopasowana do Twojej uroczystości. Możesz również „wykropkować” miejsca do własnoręcznego wypisania. Dane, które możesz zmienić znajdziesz w „formularzu zamówienia”, który znajduje w dalszej części opisu lub skontaktuj się ze mną.

zaproszenia weselne

Wierszyk z informacją, że zamiast kwiatków prosimy o butelkę wina można zmienić na inny. Znajdziesz przykładowe wierszyki na naszej stronie lub podeślij własny.

Specyfikacja zaproszenia:
-zaproszenie rozłożone: 14,5 cm (szerokość), 21 cm (wysokość)
-zaproszenie złożone 14,5 cm (szerokość), 8 cm (wysokość)
-fakturowany papier o gramaturze – 246g/m2 (idealny do zaproszeń)
-rozmiar etui: 8.5 cm (szerokość), 14 cm (wysokość)

zaproszenia ślubne

Przy zakupie powyżej 50 sztuk otrzymasz do każdego zaproszenia kopertę ozdobioną widoczną na poniższym zdjęciu. Jeżeli interesuje Ciebie mniejsza ilość zaproszeń to masz możliwość dokupienia koperty w cenie 0,50 zł lub po prostu zaproszenie zostanie wysłane w białej kopercie czyli bez napisu i dodatkowego ozdobienia motylami.

wkładki do zaproszeń ślubnych

Formularz zamówienia – kliknij tutaj jeżeli chcesz uzupełnić dane potrzebne do wykonania zaproszenia. Pamiętaj, że nie ingeruję w treść wysłaną przez klienta. Proszę podesłać dane w odmienionej, poprawnej formie na mój adres e-mail. Jeżeli nie możesz pobrać formularza (czasem niektóre programy go blokują) to proszę o wiadomość e-mail z prośbą o formularz do „wzór ślubny 4”.

Kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za zaproszenie: 2,00 zł + koszt wysyłki