Zaproszenia ślubne – wzór 5

zaproszenia ślubne wzory

Prezentujemy szeroką ofertę zaproszeń ślubnych tworzonych wyłącznie ręcznie z bardzo dobrych materiałów, z użyciem nowoczesnych narzędzi. U nas zaproszenia ślubne wzory, kolory i tekst w środku wybiera klient. To zamawiający ustala, jak będą wyglądały zaproszenia, które wręczy swoim gościom. Wszystkie tworzymy z wielkim zaangażowaniem. Dzięki temu są takie piękne i wyjątkowe. Po ustaleniu szczegółów, wykonamy je tak, jak tego oczekujesz.

Uwaga! Promocyjna cena za zaproszenie – 2.00 zł + koszt wysyłki

Prezentowany wzór umożliwia wybór etui w kolorze kremowym (na poniższych zdjęciach znajduje się na drugim planie) lub ekologicznym. Klient ma wybór wstążki satynowej w 16 kolorach.

zaproszenia ślubne tanie 

zaproszenia na ślub wzory

wzór zaproszenia na ślub

wzory zaproszeń ślubnych

nowoczesne zaproszenia ślubne

nowoczesne zaproszenia

zaproszenia ślubne eleganckie

eleganckie zaproszenia ślubne

Jeżeli potrzebujesz innego koloru wstążki satynowej to kliknij tutaj i sprawdź jakie aktualnie posiadamy.

Poniżej przedstawiam wnętrze zaproszenia. Uzupełnione dane są wymyślone w celu zaprezentowania wzoru wnętrza. Pamiętaj, że treść zostanie dopasowana do Twojej uroczystości. Możesz również „wykropkować” miejsca do własnoręcznego wypisania. Dane, które możesz zmienić znajdziesz w „formularzu zamówienia”, który znajduje w dalszej części opisu lub skontaktuj się ze mną.

piękne zaproszenia ślubne

Wierszyk z informacją, że zamiast prezentów prosimy o pieniążki można zmienić na inny. Znajdziesz przykładowe wierszyki na naszej stronie lub podeślij własny.

Specyfikacja zaproszenia:
-zaproszenie rozłożone: 14,5 cm (szerokość), 21 cm (wysokość)
-zaproszenie złożone 14,5 cm (szerokość), 8 cm (wysokość)
-rozmiar etui: 8.5 cm (szerokość), 14 cm (wysokość)
-fakturowany papier o gramaturze – 246g/m2 (idealny do zaproszeń)

Przy zakupie powyżej 50 sztuk otrzymasz do każdego zaproszenia kopertę ozdobioną widoczną na poniższym zdjęciu. Jeżeli interesuje Ciebie mniejsza ilość zaproszeń to masz możliwość dokupienia koperty w cenie 0,50 zł lub po prostu zaproszenie zostanie wysłane w białej kopercie czyli bez napisu i dodatkowego ozdobienia motylami.

wkładki do zaproszeń ślubnych

Formularz zamówienia – kliknij tutaj jeżeli chcesz uzupełnić dane potrzebne do wykonania zaproszenia. Pamiętaj, że nie ingeruję w treść wysłaną przez klienta. Proszę podesłać dane w odmienionej, poprawnej formie na mój adres e-mail. Jeżeli nie możesz pobrać formularza (czasem niektóre programy go blokują) to proszę o wiadomość e-mail z prośbą o formularz do „wzór ślubny 5”.

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za zaproszenie: 2,00 zł + koszt wysyłki