Zaproszenia na ślub – wzór 2

zaproszenia na ślub

Nasze zaproszenia na ślub idealnie pasują dla osób, które szukają klasycznych, eleganckich, dobrze wykonanych zaproszeń. Z pewnością nie powstydzą się ich nawet wręczając wyjątkowo wymagającym gościom. Dobrej jakości ozdobny i tłoczony papier i kolorowa wstążka to doskonałe połączenie. We wnętrzu każdego zaproszenia na ślub znajduje się treść, która właściwie zawsze zależy od zamawiającego. Wybór jest bardzo duży. To Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądać Twoje zaproszenie lub zawiadomienie. Zdradź nam szczegóły, wykonamy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Uwaga! Promocyjna cena za zaproszenie – 2.00 zł + koszt wysyłki

Prezentowany wzór umożliwia wybór wstążki oraz papieru tłoczonego. Dostępne kolory wstążek znajdziesz klikając tutaj. Na poniższych zdjęciach znajdziesz przykładowe kolory wstążek satynowych.

zaproszenia ślubne

zaproszenia na ślub

zaproszenia weselne

Zaproszenie może być wydrukowane w kolorze białym lub ecru. Poniżej przedstawiam wzory papieru tłoczonego (P1-P6).

papier

Poniżej przedstawiam jak zaproszenia prezentują się z winietkami na stół oraz zawieszkami na butelkę w tej samej tonacji. Cały zestaw znajdziesz w naszej ofercie.

zaproszenia ślubne wzory

zaproszenia na wesele

zaproszenia ślubne

Formularz zamówienia – kliknij tutaj jeżeli chcesz uzupełnić dane potrzebne do wykonania zaproszenia. Pamiętaj, że nie ingeruję w treść wysłaną przez klienta. Proszę podesłać dane w odmienionej, poprawnej formie na mój adres e-mail. Jeżeli nie możesz pobrać formularza (czasem niektóre programy go blokują) to proszę o wiadomość e-mail z prośbą o formularz do „wzór ślubny 2”.

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za zaproszenie: 2,00 zł + koszt wysyłki