Winietki ślubne – wzór 1

winietki slubne

Tak elegancko wykonane winietki ślubne jak te według zaprezentowanego na zdjęciu wzoru, to doskonała propozycja dla wymagających klientów. Powstały z użyciem wysokiej jakości papieru ozdobnego i zostały wykończone kolorową wstążką. Doskonale wpasują się w klimat tego wyjątkowego wydarzenia, dopasują się do dowolnego wystroju stołu. Winietki ślubne wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak by w stu procentach spełniały oczekiwania naszych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany tym wzorem, koniecznie skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie. Specjalnie dla Ciebie wykonamy ich każdą ilość.

Uwaga! Promocyjna cena za winietkę – 1.40 zł + koszt wysyłki

winietki na ślub

Na powyższym zdjęciu możesz zobaczyć jak winietka prezentuje się z zaproszeniem ślubnym oraz zawieszką na butelkę. Interesują Ciebie zaproszenia na ślub i zawieszki na wódkę w podobnej tonacji? Przejrzyj naszą ofertę.

Do zrobienia winietki potrzebuję: lista gości (możliwość wpisania przykładowo ciocia Helena, dziadek Edward, Chrzestna, Świadek Michał, osoba towarzysząca itd.), rodzaj papieru tłoczonego, kolor wstążki, ilość sztuk oraz ewentualne uwagi.

Jeżeli tekst nie zmieści się w jednej linijce to zostanie podzielony na dwie.  Dostępne kolory wstążek satynowych znajdziesz tutaj. Na poniższym zdjęciu znajdują się dostępne wzory papieru tłoczonego.

papier tłoczony

Specyfikacja winietki na stół:
-winietka rozłożona – 10,5 cm (szerokość), 7,5 cm (wysokość)
-całkowita wielkość winietki – 10,5 cm (szerokość), 15 cm (wysokość)
-fakturowany papier o gramaturze – 246g/m2 (idealny do winietek)
-wstążka o szerokości 12 mm – kolor wstążki do ustalenia indywidualnie

Pamiętaj, że nie ingeruję w treść wysłaną przez klienta. Proszę podesłać poprawne dane w odmienionej formie. Na życzenie klienta mogę podesłać zdjęcie zrobionej winietki na adres e-mail w celu akceptacji.

winietki ślubne

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za winietkę: 1,40 zł + koszt wysyłki